Alina Dragan - Trzy myszki

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:16
Data dodania: 17.09.2010 15:56:56
Rozmiar pliku: 1,16 MB
Tagi: Alina Dragan, Trzy myszki, alina, dragan, trzy, myszki
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Alina_Dragan_-_Trzy_myszki.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje jeden i szesnaście setnych megabajta. A jego długość to jeden minute i szesnaście sekund. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Alina Dragan, której tytuł to Trzy myszki. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie zamieszczono dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku mp3 Alina Dragan - Trzy myszki jak na razie. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, oni już dawno trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Trzy myszki. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Alina Dragan, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie poszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Alina Dragan - Trzy myszki, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niesamowicie prostych do wykonania sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz skopiować na telefon Trzy myszki? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od dawna będziesz ją znał?

Obecnie już każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj