U2 - Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me (Live...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:39
Data dodania: 17.09.2010 15:59:01
Rozmiar pliku: 7,76 MB
Tagi: Hold Me Thrill Me Kiss Me Kill Me (Live..., u2, hold, me, thrill, kiss, kill, live
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

U2_-_Hold_Me,_Thrill_Me,_Kiss_Me,_Kill_Me_(Live....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz zajmuje siedem i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i trzydzieści dziewięć sekund. Jest to miejsce, w którym możesz posłuchać i pobrać piosenkę w formacie mp3 U2 - Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me (Live.... Plik mp3, który w tym momencie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nikt nie dopasował jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku audio U2 - Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me (Live... do tej pory. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten plik audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco się zaciera - także za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się U2 - Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me (Live.... Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me (Live... jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie nowych fanów, którzy później chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeżeli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży U2 - Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me (Live..., niezwykła piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek koszty - całość udostępnionych tu piosenek jest absolutnie darmowa, bez ukrytych haczyków. Istotne jest również to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Jeżeli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej szybko i za darmo.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, wybierz U2 - Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me (Live..., której kompozytorem jest Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me (Live.... Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszej strony i przekonaj się, z jakiego powodu U2 - Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me (Live... jest teraz na topie. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - ten kompozytor produkuje hit za hitem, podobnie jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj