Dj.TeDaR-TeO TraNce

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:53
Data dodania: 17.09.2010 16:05:41
Rozmiar pliku: 6,30 MB
Tagi: Dj.TeDaR, TeO TraNce, tedar
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj.TeDaR-TeO_TraNce.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży sześć i trzydzieści setnych megabajta. Długość oscyluje na sześć minut i pięćdziesiąt trzy sekundy. Słuchasz plik mp3 tytułem "TeO TraNce", którego autorem jest Dj.TeDaR. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nie zamieszczono jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden odwiedzający nie pobrał utworu muzycznego Dj.TeDaR-TeO TraNce do dzisiaj. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład TeO TraNce. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Dj.TeDaR - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego utworów gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się codziennie. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Dj.TeDaR-TeO TraNce, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia tricków, przez które już w kilka sekund na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 TeO TraNce? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już dawno będziesz ją znał?

Dziś już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może myślisz o tym, aby ludzie w przyszłości ściągali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj