Keane - House Lights

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:24
Data dodania: 17.09.2010 16:06:41
Rozmiar pliku: 2,02 MB
Tagi: Keane, House Lights, house, lights, night, train, mp3, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Keane_-_House_Lights.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to około dwa i dwa setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na jeden minute i dwadzieścia cztery sekundy. Jest to plik mp3 o tytule "House Lights", którego autorem jest Keane. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Nikt nie pobrał pliku mp3 Keane - House Lights dotychczas. Żaden użytkownik jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko blaknie - również przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Keane - House Lights. Dlaczego właśnie ten kawałek?

Keane jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Jak większość początkujących kompozytorów, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nam nie przypasować. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być House Lights, genialna piosenka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Chcesz mieć konkretne piosenki na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki i ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie za darmo. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które można napotkać na podobnych stronach. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeżeli szukasz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na House Lights, w wykonaniu Keane. Już teraz pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiego powodu Keane - House Lights jest ostatnio na topie. Keane nie bez powodu jest określany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj