Gabriel Delgado - Game Over (Extended Mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:55
Data dodania: 17.09.2010 16:09:06
Rozmiar pliku: 13,5 MB
Tagi: Gabriel Delgado, Game Over (Extended Mix), gabriel, delgado, game, over, extended, mix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Gabriel_Delgado_-_Game_Over_(Extended_Mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie słyszysz to mniejwięcej trzynaście i pięć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na pięć minut i pięćdziesiąt pięć sekund. To utwór o tytule "Game Over (Extended Mix)", którego wykonawcą jest Gabriel Delgado. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego pliku. Zalecamy zatem, abyś takowy zaproponował. Piosenka Gabriel Delgado - Game Over (Extended Mix) nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy jest w stanie poznać twórczość coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim dzięki serwisom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, na przykład Gabriel Delgado - Game Over (Extended Mix). Czy warto tego posłuchać?

Gabriel Delgado bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć piosenkom. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - udostępniał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Game Over (Extended Mix), znakomita piosenka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie masz powodu by obawiać się o żadne opłaty - wszystkie udostępnione tutaj utwory są zupełnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie można spotkać na analogicznych serwisach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tutaj jest obecna tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, dobrym wyborem jest Game Over (Extended Mix), autorstwa Gabriel Delgado. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Gabriel Delgado - Game Over (Extended Mix) i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Gabriel Delgado nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj