Destiny's Child- Lose My Breath (RizMix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:33
Data dodania: 17.09.2010 16:13:30
Rozmiar pliku: 6,00 MB
Tagi: Destiny's Child, Lose My Breath (RizMix)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Destiny's_Child-_Lose_My_Breath_(RizMix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz ma rozmiar sześć i zero setnych megabajta. Długość to sześć minut i trzydzieści trzy sekundy. Uruchomiłeś plik mp3 tytułem "Lose My Breath (RizMix)", którego wykonawcą jest Destiny's Child. Plik mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc uszczęśliwieni, jeśli byś takowy zaproponował. Żaden użytkownik nie pobrał pliku mp3 Destiny's Child- Lose My Breath (RizMix) do tej pory. Żaden odwiedzający dotychczas nie miał ochoty skomentować tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe piosenki i nowe albumy, które od razu zdobywają serca fanów. Jednym z takich muzyków jest Destiny&039;s Child, a najnowszy przebój Lose My Breath (RizMix) jest obecnie szeroko komentowany na stronach internetowych, a sławę zawdzięcza znakomitej jakości dźwięku i dobremu brzmieniu.

Zapewne wolałbyś sam przekonać się, czym jest Destiny&039;s Child- Lose My Breath (RizMix)? Pobierz mp3 z naszego portalu, a przekonasz, dlaczego ta piosenka zyskuje same przychylne opinie pomiędzy słuchaczami i krytykami. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz zupełnie innych utworów - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby przeoczyć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Lose My Breath (RizMix), a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych stronach piosenki Destiny&039;s Child? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci błyskawicznie na pobranie dowolnej empetrójki z serwisu Wrzuta. Od dziś skończyły się Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, nie do końca bezpiecznych stron - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niezwykle rozbudowanym zbiorem empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wstukaniu tekstu, dla przykładu Destiny&039;s Child- Lose My Breath (RizMix), otrzymasz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 wprost na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w stacjach radiowych. Z tego względu dobrym wyjściem będzie pobranie porządnej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. To naprawdę proste, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz niezliczoną ilość piosenek, którymi będziesz mógł radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj