DJ Grunt - beat 20.89

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:45
Data dodania: 17.09.2010 16:15:47
Rozmiar pliku: 3,81 MB
Tagi: DJ Grunt, beat 20.89, dj, grunt, beat, 2089, 2008
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Grunt_-_beat_20.89.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który teraz odtwarzasz to około trzy i osiemdziesiąt jeden setnych megabajta. Długość to cztery minuty i czterdzieści pięć sekund. Jest to jeden z piosenek wykonawcy DJ Grunt, której nazwa to beat 20.89. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku DJ Grunt - beat 20.89 do tego momentu. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - beat 20.89, którą wykonuje DJ Grunt, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie podbijają parkiety większości cenionych klubów. Jednak ad rem. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość omijać inne strony i pobierać mp3 prosto stąd. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład DJ Grunt - beat 20.89, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka niesamowicie sprytnych do zrealizowania rozwiązań, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz przerzucić na odtwarzacz mp3 beat 20.89? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojego zbioru piosenek oraz poznanie nowych muzyków. A może będzie też tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty od długiego czasu będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla każdego, stąd ogromny wysyp osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj