04-Ipkis - Mała zmiana(gosc Dzikus,Kielon,Blan...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:09
Data dodania: 17.09.2010 16:16:55
Rozmiar pliku: 8,26 MB
Tagi: Ipkis, Mała zmiana(gosc DzikusKielonBlan..., silesia, śląsk, katowice, bytom, chorzów, zabrze, gliwice, góry, piekary
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

04-Ipkis_-_Mała_zmiana(gosc_Dzikus,Kielon,Blan....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który aktualnie odtwarzasz to około osiem i dwadzieścia sześć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na pięć minut i dziewięć sekund. To jeden z piosenek autorstwa Ipkis, której tytuł to Mała zmiana(gosc Dzikus,Kielon,Blan.... We wtorek, 21 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nikt nie zamieścił jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dziś nikt nie ściągnął nigdy pliku audio 04-Ipkis - Mała zmiana(gosc Dzikus,Kielon,Blan.... Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tego utworu, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się zanurzenia w świat muzyki? Mamy dla Ciebie bezlik bezpłatnych piosenek, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz Mała zmiana(gosc Dzikus,Kielon,Blan...? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, każdy sobie z tym da radę.

Ipkis to ceniony oraz modny wykonawca w świecie muzyki. Kawałki, które tworzy, w mgnieniu oka wdrapują się na szczyty list przebojów. Analogicznie dzieje się z Mała zmiana(gosc Dzikus,Kielon,Blan.... Download tego pliku możesz zrobić na naszej stronie. Jedynie kilka kliknięć potrzeba, byś mógł ominąć Wrzutę lub inne witryny, aby cieszyć się tą piosenką.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki dokładnie tam, gdzie pragniesz. Pewnie chcesz włączyć piosenki w telefonie lub odtwarzaczu? Nic łatwiejszego - ściągnij 04-Ipkis - Mała zmiana(gosc Dzikus,Kielon,Blan... i słuchaj jej gdzie chcesz, bez ograniczeń.

Dajemy Ci mp3 do pobrania bez pobierania opłat! Wszystko jest całkowicie za free, wystarczy że wytypujesz utwór i pobierzesz go, nie zapłacisz za to ani grosza. Ściąganie hitów z serwisu Wrzuta to znakomite wyjście dla tych, którzy pragną przedtem przesłuchać daną piosenkę lub konkretny album, a w następstwie tego to zakupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, żeby nie ściągać niczego na ślepo i nie zaśmiecać sobie komputera. Gdy dany kawałek nie przypadnie Ci do gustu, w każdej chwili jesteś w stanie przejść do innego. Jednakże Mała zmiana(gosc Dzikus,Kielon,Blan..., autorstwa Ipkis, jest od niedawna bardzo popularny - Ty też bądź na czasie i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj