Zip Skład - Lepsze życie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:05
Data dodania: 17.09.2010 16:17:06
Rozmiar pliku: 5,56 MB
Tagi: Zip Skład, Lepsze życie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Zip_Skład_-_Lepsze_życie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz zajmuje pięć i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość to sześć minut i pięć sekund. To utwór o tytule "Lepsze życie", którego wykonawcą jest Zip Skład. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś takowy dodał. Jeszcze żadna osoba nie pobrała ani razu pliku Zip Skład - Lepsze życie. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko się zaciera - także za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Zip Skład - Lepsze życie. Czy warto tego posłuchać?

Zip Skład jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Lepsze życie, genialna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki albo ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Istotne jest także to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej witryny.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i szybkie. Zapomnij o denerwującym czekaniu, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Lepsze życie, autorstwa Zip Skład, to świetna piosenka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszej witryny i przekonaj się, czemu Zip Skład - Lepsze życie jest teraz tak znana. Zip Skład nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj