Neus - Blast!

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:42
Data dodania: 17.09.2010 16:19:10
Rozmiar pliku: 8,68 MB
Tagi: Neus, Blast!, jinxol
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Neus_-_Blast!.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz waży osiem i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści dwa sekundy. To jeden z dzieł stworzonych przez Neus, którego tytuł to Blast!. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tego utworu nie dopasowano jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku audio Neus - Blast! jak na razie. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Neus - Blast! do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Neus - Blast! download, download Neus - Blast!, pobierz Neus - Blast!, Neus - Blast! pobierz, pobierz mp3 Neus - Blast!, download mp3 Neus - Blast!, Neus - Blast! pobierz mp3, Neus - Blast! mp3 pobierz, zippy Neus - Blast! zippy, chomikuj Neus - Blast! chomikuj, Neus - Blast! mp3 download, darmowe mp3 Neus - Blast!, Neus - Blast! download mp3, lub Neus - Blast! mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, również dzięki serwisom takim jak nasz, z których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu Neus - Blast!. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Neus jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na starcie swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Blast!, znakomita kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie masz powodu by obawiać się o jakieś opłaty - wszystkie dostępne tutaj kawałki są całkowicie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Ważne jest również to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tu jest obecna wyłącznie czysta muzyka.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Blast!, w wykonaniu Neus, to fantastyczna melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż Neus - Blast! stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Neus nie bez powodu jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj