Hitomi Shimatani - SMILES

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:12
Data dodania: 17.09.2010 16:19:56
Rozmiar pliku: 3,85 MB
Tagi: Hitomi Shimatani, SMILES, hitomi, shimatani, japonia, pop, muzyka, azja, jpop, mp3
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Hitomi_Shimatani_-_SMILES.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz zajmuje trzy i osiemdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i dwanaście sekund. Jest to jeden z utworów stworzonych przez Hitomi Shimatani, którego nazwa to SMILES. We wtorek, 21 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go zaproponował. Piosenka Hitomi Shimatani - SMILES nie została do dziś ani razu pobrana. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która zechciałaby skomentować ten plik muzyczny, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne powodują niezły zamęt na rynku. Bez przesady, każdego miesiąca objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe płyty, które od razu podbijają serca ludzi. Jednym z takich wykonawców jest Hitomi Shimatani, a tegoroczny hit SMILES jest już szeroko komentowany w świecie muzyki, a rozgłos zawdzięcza niesamowitej jakości dźwięku i dobremu brzmieniu.

A może sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest Hitomi Shimatani - SMILES? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne opinie pomiędzy słuchaczami i krytykami. Całkiem prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkiem innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by przeoczyć taki rarytas. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o SMILES, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz na różnych portalach kawałka Hitomi Shimatani? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie dowolnej empetrójki z Wrzuty. Od dziś na zawsze minęły Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych portali - odnajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie pojemnej bazy empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu tekstu, np. Hitomi Shimatani - SMILES, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 wprost na swój komputer.

Mp3 do ściągnięcia czekają tylko na Ciebie. Jeżeli jesteś już znudzony swoją starą muzyką, jak również tym, co podają nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz jak najszybciej pobrać dużo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz niezliczoną ilość empetrójek, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj