20-reejon-clubs_gaan_kapot!_(remix)_(prod._by_r...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:42
Data dodania: 17.09.2010 16:21:06
Rozmiar pliku: 2,48 MB
Tagi: reejon, clubs_gaan_kapot!_(remix)_(prod._by_r..., clubs, gaan, kapot
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

20-reejon-clubs_gaan_kapot!_(remix)_(prod._by_r....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży dwa i czterdzieści osiem setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i czterdzieści dwa sekundy. Uruchomiłeś utwór tytułem "clubs_gaan_kapot!_(remix)_(prod._by_r...", którego wykonawcą jest reejon. W środę, 22 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dopasowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Piosenka 20-reejon-clubs_gaan_kapot!_(remix)_(prod._by_r... nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - clubs_gaan_kapot!_(remix)_(prod._by_r..., której autorem jest reejon, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby 20-reejon-clubs_gaan_kapot!_(remix)_(prod._by_r..., a następnie przegrać go na telefon.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do wykonania sztuczek, przez które bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś wrzucić na telefon clubs_gaan_kapot!_(remix)_(prod._by_r...? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się go nieźle osłuchać?

Obecnie już każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj