Alfabet Morsa - Mazur-ska Tortuga

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:30
Data dodania: 17.09.2010 16:23:08
Rozmiar pliku: 4,11 MB
Tagi: Alfabet Morsa, Mazur, ska Tortuga, szanty, morze, woda, mp3, muzyka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Alfabet_Morsa_-_Mazur-ska_Tortuga.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje cztery i jedenaście setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzydzieści sekund. To piosenka o tytule "Mazur", której wykonawcą jest Alfabet Morsa. Plik mp3, który aktualnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Do tego utworu muzycznego nikt nie zaproponował jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Alfabet Morsa - Mazur-ska Tortuga do dnia dzisiejszego. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Alfabet Morsa - Mazur-ska Tortuga to utwór, który staje się coraz bardziej popularny, nie zawsze wśród wielbicieli tego rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Alfabet Morsa jest w stanie nagrać wyraziste, szybko wpadające w ucho przeboje, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu parę perełek dla siebie. To nie zawsze taki rodzaj muzyki, który przedstawia Alfabet Morsa - Mazur-ska Tortuga, lecz też wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Na dodatek regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, nadaje się na wiele sytuacji. Nie zawsze będą to być głośne imprezy. Te piosenki możesz także puszczać na spokojnie, w chwilach odpoczynku, delektując się najcichszym dźwiękiem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy doceniają czystość i dobre brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony Mazur? Download tego pliku to banalnie łatwa sprawa. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cały proces nie różni się od tych z innych portali. Lecz jednak posiadamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł zrobić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się systematycznie powiększać kolekcję darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Każdego dnia dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz ochotę - jeśli zdarzy się, że go u nas nie ma, gwarantujemy że błyskawicznie się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj