Tori Amos - Smells Like Teen Spirit

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:11
Data dodania: 17.09.2010 16:23:27
Rozmiar pliku: 1,46 MB
Tagi: Tori Amos, Smells Like Teen Spirit, tori, amos, smells, like, teen, spirit
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tori_Amos_-_Smells_Like_Teen_Spirit.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to około jeden i czterdzieści sześć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i jedenaście sekund. Jest to plik mp3 o tytule "Smells Like Teen Spirit", którego wykonawcą jest Tori Amos. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Jeszcze żaden użytkownik nie zapisał nigdy utworu muzycznego Tori Amos - Smells Like Teen Spirit. Nikt jak na razie nie miał ochoty skomentować tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zanurzyć się w świat muzyki. Ogrom kawałków jest na wyciągnięcie ręki, wszystko co musisz zrobić to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Chcesz Smells Like Teen Spirit? Pobierz mp3 błyskawicznie, to prostsze niż myślisz.

Tori Amos jest znanym i lubianym autorem sceny muzycznej. Nagrywane przez niego piosenki szybko stają się rozchwytywanymi hitami. Podobnie dzieje się z Smells Like Teen Spirit. Download pliku mp3 możesz przeprowadzić właśnie tu. Tylko kilka kliknięć wystarczy, żebyś nie musiał zaglądać na Wrzutę czy inne strony, by słuchać tego utworu.

Dzięki naszym bezpłatne mp3 możesz słuchać muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Lubisz posłuchać piosenek w odtwarzaczu lub na wieży? Zatem nie czekaj - ściągnij Tori Amos - Smells Like Teen Spirit i włączaj ją gdziekolwiek zechcesz, bez ograniczeń.

Co najważniejsze, nie pobieramy żadnych pieniędzy za dawanie mp3 do ściągnięcia. Całość jest zupełnie za darmo, wystarczy że wytypujesz piosenkę i ściągniesz ją, nie zapłacisz za dostęp do pliku. Ściąganie utworów z serwisu Wrzuta jest dobrym wyjściem dla tych, którzy wolą najpierw przesłuchać dany utwór lub konkretny album, i w następstwie tego to zakupić.

Nie bierz piosenek na ślepo i nie rób bałaganu na komputerze - odsłuchaj darmowe mp3, zanim je ściągniesz. Jeśli taki kawałek nie wpasuje się w Twój gust, w każdej chwili jesteś w stanie wybrać inny. Jednakże Smells Like Teen Spirit, który nagrał Tori Amos, jest teraz bardzo popularny - nie pozostań w tyle i bez żadnych trudności wykorzystaj nasze wspaniałe narzędzie, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj