limp bizkit - drown.

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:52
Data dodania: 17.09.2010 16:28:38
Rozmiar pliku: 3,54 MB
Tagi: limp bizkit, drown., Limp, bizkit
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

limp_bizkit_-_drown..mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to mniejwięcej trzy i pięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt dwa sekundy. Jest to jeden z piosenek wykonawcy limp bizkit, której nazwa brzmi drown.. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu. Zalecamy więc, abyś takowy zaproponował. Utwór limp bizkit - drown. nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli zostaniesz tu na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - drown., której autorem jest limp bizkit, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale ad rem. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś mógł omijać inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się bez przerwy. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład limp bizkit - drown., a następnie wrzucić go na telefon.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka niesamowicie prostych do wykonania chwytów, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na telefon drown.? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów i poznanie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj