Robert_M - All_Day_All_Night

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:24
Data dodania: 17.09.2010 19:38:17
Rozmiar pliku: 3,11 MB
Tagi: Robert_M, All_Day_All_Night
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Robert_M_-_All_Day_All_Night.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz ma rozmiar trzy i jedenaście setnych megabajta. Długość to trzy minuty i dwadzieścia cztery sekundy. To piosenka tytułem "All_Day_All_Night", której autorem jest Robert_M. W piatek, 17 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku nikt nie dopasował jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Piosenka Robert_M - All_Day_All_Night nie została jeszcze nigdy pobrana. Żaden odwiedzający jeszcze nie raczył skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - All_Day_All_Night, którą wykonuje Robert_M, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany kawałek, na przykład Robert_M - All_Day_All_Night, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka bardzo łatwych do realizacji chwytów, poprzez które błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 All_Day_All_Night? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnej biblioteki piosenek oraz odkrycie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty od długiego czasu będziesz go znał?

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje hity - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj