avenged sevenfold - forgotten faces.

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:27
Data dodania: 18.09.2010 10:42:04
Rozmiar pliku: 3,16 MB
Tagi: avenged sevenfold, forgotten faces., avenged, sevenfold
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

avenged_sevenfold_-_forgotten_faces..mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży trzy i szesnaście setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia siedem sekund. Jest to jeden z piosenek wykonawcy avenged sevenfold, której tytuł to forgotten faces.. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tego kawałka. Zachęcamy zatem, abyś takowy zaproponował. Do dziś żadna osoba nie zapisała nigdy pliku mp3 avenged sevenfold - forgotten faces.. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się muzyków, także za sprawą portali takich jak nasz, z których każdy może ściągnąć darmowe mp3, na przykład avenged sevenfold - forgotten faces.. Dlaczego właśnie ten kawałek?

avenged sevenfold bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć utwory. Jak mnóstwo początkujących wykonawców, tak i on na początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno całych albumów, o ile będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży forgotten faces., znakomita piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś obawiać się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione tutaj piosenki są zupełnie darmowe, bez żadnych haczyków. Ważne jest również to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, dobrym wyborem jest forgotten faces., w wykonaniu avenged sevenfold. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie avenged sevenfold - forgotten faces. i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. avenged sevenfold nie bez powodu jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj