Captain Hollywood Project - Find Another Way

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:56
Data dodania: 18.09.2010 11:02:02
Rozmiar pliku: 3,59 MB
Tagi: Captain Hollywood Project, Find Another Way, Captain, Hollywood, Project, Find, Another, Way
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Captain_Hollywood_Project_-_Find_Another_Way.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który teraz masz uruchomioną to około trzy i pięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. To jeden z dzieł wykonawcy Captain Hollywood Project, którego tytuł brzmi Find Another Way. Utwór mp3, który teraz słuchasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy dodał. Piosenka Captain Hollywood Project - Find Another Way nie została jak na razie nigdy pobrana. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten plik audio, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Find Another Way, której autorem jest Captain Hollywood Project, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz wchodzić na inne witryny. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Captain Hollywood Project - Find Another Way, a następnie przegrać go na telefon.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka bardzo prostych do zrealizowania chwytów, przez które już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na telefon Find Another Way? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj