Sofa feat. Ania Karwan - What's Goin On (Live Alternative Version)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:58
Data dodania: 18.09.2010 11:08:16
Rozmiar pliku: 5,46 MB
Tagi: Sofa feat. Ania Karwan, What's Goin On (Live Alternative Version), sofa, whats, goin, on, feat, ania, karwan, live
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sofa_feat._Ania_Karwan_-_What's_Goin_On_(Live_Alternative_Version).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej pięć i czterdzieści sześć setnych megabajta. Długość to pięć minut i pięćdziesiąt osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "What's Goin On (Live Alternative Version)", której wykonawcą jest Sofa feat. Ania Karwan. Utwór, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego pliku mp3. Będziemy więc uszczęśliwieni, jeśli byś takowy zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Sofa feat. Ania Karwan - What's Goin On (Live Alternative Version) do tego momentu. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeśli zostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu What's Goin On (Live Alternative Version). Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Sofa feat. Ania Karwan - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych hitów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Ale ad rem. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne portale. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się każdego dnia. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, jak choćby Sofa feat. Ania Karwan - What's Goin On (Live Alternative Version), a następnie wrzucić go na telefon.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji tricków, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 What's Goin On (Live Alternative Version)? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, stąd niezwykły wysyp ludzi, którzy wolą profesjonalnie iść w tym kierunku. Być może marzysz o tym, żeby ludzie pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj