Casteam - Hypnotic

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:26
Data dodania: 18.09.2010 11:08:33
Rozmiar pliku: 5,89 MB
Tagi: Casteam, Hypnotic
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Casteam_-_Hypnotic.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej pięć i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na sześć minut i dwadzieścia sześć sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 o tytule "Hypnotic", którego autorem jest Casteam. Utwór mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do tego utworu nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Jeszcze żadna osoba nie zapisała nigdy pliku audio Casteam - Hypnotic. Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy jest w stanie odkryć dokonania coraz to nowych muzyków, również dzięki portalom takim jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby Casteam - Hypnotic. Dlaczego właśnie ten kawałek?

Casteam jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Jak większość rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Hypnotic, niezwykła empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tu na żadne pułapki lub ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które można spotkać na podobnych stronach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tutaj jest wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Koniec z wiecznym czekaniem na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeśli szukasz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest Hypnotic, autorstwa Casteam. Już teraz ściągnij mp3 z naszej witryny i przekonaj się, z jakiej przyczyny Casteam - Hypnotic jest teraz tak popularna. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki muzyk tworzy przebój za przebojem, podobnie jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj