Guano Apes - Storm

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:47
Data dodania: 18.09.2010 11:09:44
Rozmiar pliku: 8,67 MB
Tagi: Guano Apes, Storm, Guano, Apes
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Guano_Apes_-_Storm.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który właśnie odtwarzasz to około osiem i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści siedem sekund. Jest to jeden z piosenek wykonawcy Guano Apes, której nazwa to Storm. Utwór, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś takowy dodał. Utwór Guano Apes - Storm nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się artystów, również za sprawą portali takich jak nasz, na których każdy może pobrać darmowe mp3, na przykład Guano Apes - Storm. Czemu właśnie ten utwór?

Guano Apes jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeżeli spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Storm, świetna kompozycja, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie powinieneś obawiać się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione tu kawałki są całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie można napotkać na analogicznych portalach. Jeżeli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - na naszej stronie zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a także szybko i za darmo.

Storm, autorstwa Guano Apes, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszej strony i sprawdź, dlaczego Guano Apes - Storm jest obecnie tak znana. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca tworzy hit za hitem, tak samo jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj