Patenty ft. Zółwiu

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:47
Data dodania: 18.09.2010 11:12:11
Rozmiar pliku: 4,37 MB
Tagi: dorastamy, rebelia, esm, martyn, jotka, łódź, iława, chrzanów, rap, hip
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Patenty_ft._Zółwiu.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie słuchasz to mniejwięcej cztery i trzydzieści siedem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i czterdzieści siedem sekund. Jest to podstrona, na której znajduje się piosenka Patenty ft. Zółwiu do ściągnięcia.Utwór w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu żaden użytkownik nie zamieścił dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Nikt nie ściągnął utworu muzycznego Patenty ft. Zółwiu dotychczas. Żaden odwiedzający jeszcze nie zechciał dodać komentarza do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko traci na wartości - również za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Patenty ft. Zółwiu. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Patenty ft. Zółwiu bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Patenty ft. Zółwiu, genialna piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie bezpłatne. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie można napotkać na analogicznych stronach. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo szybkie i za free. Puść w zapomnienie ciągłe czekanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Patenty ft. Zółwiu, której autorem jest Patenty ft. Zółwiu, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Patenty ft. Zółwiu i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Patenty ft. Zółwiu nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj