Szansa na sukces

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:09
Data dodania: 18.09.2010 11:12:11
Rozmiar pliku: 4,71 MB
Tagi: łódź, chrzanów, iława, rap, nielegal, rebelia, esm, hip-hop
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Szansa_na_sukces.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który właśnie odtwarzasz to mniejwięcej cztery i siedemdziesiąt jeden setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to pięć minut i dziewięć sekund. Jest to witryna, na której masz możliwość zapisania na dysk i odtworzenia piosenki Szansa na sukces. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do dziś nikt nie zapisał ani razu utworu muzycznego Szansa na sukces. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko zostaniesz tu nieco dłużej.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Szansa na sukces. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Szansa na sukces - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego utworów gości na licznych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, jak choćby Szansa na sukces, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niezwykle prostych do wykonania sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 Szansa na sukces? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych wykonawców. A może będzie także tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od długiego czasu będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły przypływ ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś ściągali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj