Para Wino - Wyznanie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:15
Data dodania: 18.09.2010 11:13:10
Rozmiar pliku: 231 KB
Tagi: Para Wino, Wyznanie, para, wino
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Para_Wino_-_Wyznanie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje dwieście trzydzieści jeden i zero setnych kilobajta. Długość oscyluje na zero minut i piętnaście sekund. To utwór tytułem "Wyznanie", którego wykonawcą jest Para Wino. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku nikt nie dodał jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Para Wino - Wyznanie do tej pory. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Wyznanie. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Para Wino, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele jego utworów gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne strony i ściągać mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się każdego dnia. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Para Wino - Wyznanie, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo prostych do realizacji rozwiązań, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz przerzucić na telefon Wyznanie? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie również tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się go porządnie osłuchać?

Dziś już każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj