Pitchshifter - Genius

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:08
Data dodania: 18.09.2010 11:14:15
Rozmiar pliku: 3,78 MB
Tagi: Pitchshifter, Genius, muza, industrial, metal
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pitchshifter_-_Genius.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz zajmuje trzy i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego długość to cztery minuty i osiem sekund. To jeden z piosenek nagranych przez Pitchshifter, której tytuł to Genius. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki nikt nie zamieścił jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Pitchshifter - Genius nie została jeszcze ani razu pobrana. Nie znalazła się jeszcze ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować ten utwór muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Genius. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Pitchshifter - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych eventach. Ale do rzeczy. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś miał możliwość omijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany kawałek, jak choćby Pitchshifter - Genius, a następnie wrzucić go na telefon.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka bardzo prostych do zrealizowania tricków, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz ściągnąć na telefon Genius? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj