Pitchshifter-Un_United_Kingdo

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:48
Data dodania: 18.09.2010 11:14:15
Rozmiar pliku: 3,48 MB
Tagi: Pitchshifter, Un_United_Kingdo, pitchshiftr, un, united, kingdom, industrial, rock, electro
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pitchshifter-Un_United_Kingdo.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz posiada rozmiar trzy i czterdzieści osiem setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i czterdzieści osiem sekund. Słuchasz plik mp3 tytułem "Un_United_Kingdo", którego wykonawcą jest Pitchshifter. W poniedziałek, 25 wrzesnia 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle szczęśliwi, gdybyś takowy dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku mp3 Pitchshifter-Un_United_Kingdo dotychczas. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Un_United_Kingdo, której autorem jest Pitchshifter, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Pitchshifter-Un_United_Kingdo, a następnie wrzucić go na telefon.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niezwykle łatwych do wykonania sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz wrzucić na telefon Un_United_Kingdo? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnego zbioru utworów i poznanie nowych wykonawców. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze w przyszłości ściągali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj