pitchshifter - touch me i'm sick

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:41
Data dodania: 18.09.2010 11:14:15
Rozmiar pliku: 2,46 MB
Tagi: pitchshifter, touch me i'm sick, brejq
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

pitchshifter_-_touch_me_i'm_sick.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz waży dwa i czterdzieści sześć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i czterdzieści jeden sekund. To plik mp3 o tytule "touch me i'm sick", którego wykonawcą jest pitchshifter. W piatek, 17 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Będziemy więc bardzo uszczęśliwieni, jak byś go zaproponował. Utwór pitchshifter - touch me i'm sick nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tego pliku, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko blaknie - także za sprawą serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi pitchshifter - touch me i&039;m sick. Czy warto się z tym zapoznać?

pitchshifter jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo mało znanych wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie nowych fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno całych albumów, o ile spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy touch me i&039;m sick, niezwykła piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie musisz obawiać się o jakieś koszty - całość dostępnych tu empetrójek jest zupełnie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Ważne jest też to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne serwisy. Puść w niepamięć pełne zagrożeń witryny - tu jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam piosenka - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeśli szukasz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje czy wiek, wybierz touch me i&039;m sick, w wykonaniu pitchshifter. Nie czekaj, aż pitchshifter - touch me i&039;m sick stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. pitchshifter nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj