Bfr - Przyjazń Ponad...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:19
Data dodania: 18.09.2010 11:38:51
Rozmiar pliku: 4,86 MB
Tagi: Bfr, Przyjazń Ponad..., befer
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bfr_-_Przyjazń_Ponad....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz waży cztery i osiemdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość to pięć minut i dziewiętnaście sekund. Jest to utwór o tytule "Przyjazń Ponad...", którego autorem jest Bfr. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego pliku mp3. Zalecamy zatem, byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku audio Bfr - Przyjazń Ponad... do dziś. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu trochę dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Przyjazń Ponad..., którą wykonuje Bfr, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów podbijają parkiety większości cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Bfr - Przyjazń Ponad..., a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka niezwykle prostych do wykonania rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz wrzucić na telefon Przyjazń Ponad...? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojej bazy piosenek i odkrycie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już długo będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły wysyp ludzi, którzy wolą na poważnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj