Second Hand Serenade - Your Call

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:15
Data dodania: 18.09.2010 11:47:38
Rozmiar pliku: 3,89 MB
Tagi: Second Hand Serenade, Your Call, Second, Hand, Serenade, Your, Call
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Second_Hand_Serenade_-_Your_Call.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który aktualnie odtwarzasz to trzy i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i piętnaście sekund. Jest to plik mp3 o tytule "Your Call", którego autorem jest Second Hand Serenade. Utwór, który w tym momencie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś takowy dodał. Piosenka Second Hand Serenade - Your Call nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Your Call. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Wykonuje ją Second Hand Serenade - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek poszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Second Hand Serenade - Your Call, a następnie skopiować go na telefon.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka niesamowicie sprytnych do zrobienia chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na telefon Your Call? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie własnej bazy utworów i odkrycie nowych muzyków. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla każdego, stąd ogromny wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Być może marzysz o tym, żeby ludzie kiedyś pobierali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj