Megadeth - Poison Was the Cure

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:58
Data dodania: 18.09.2010 11:49:36
Rozmiar pliku: 2,72 MB
Tagi: Megadeth, Poison Was the Cure
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Megadeth_-_Poison_Was_the_Cure.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który aktualnie słuchasz to dwa i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Jest to piosenka o tytule "Poison Was the Cure", której autorem jest Megadeth. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Piosenka Megadeth - Poison Was the Cure nie została do tej pory ani razu pobrana. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi twórcy, którzy bezproblemowo zdobywają tłumy nowych słuchaczy, którzy są gotowi wydać grube pieniądze na koncerty i płyty i w ten sposób wesprzeć ukochanego twórcę. Nie inaczej jest z przebojem Poison Was the Cure, stworzonym od podstaw przez Megadeth. Przebój ten błyskawicznie zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji oraz łatwości, z jaką wpada w ucho.

A może sam chcesz się dowiedzieć, czym jest Megadeth - Poison Was the Cure? Ściągnij mp3 z naszej strony, a przekonasz, dlaczego ta piosenka zyskuje same dobre opinie pomiędzy słuchaczami i krytykami. Całkiem możliwe, że normalnie słuchasz całkowicie innych piosenek - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Poison Was the Cure, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie odszukać tę piosenkę Megadeth? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci błyskawicznie na pobranie każdej empetrójki z Wrzuty. Właśnie dziś na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na nie całkiem bezpieczne, na których poszukiwałeś bezpłatnych empetrójek - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą ogromnie pojemną bazą piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu hasła, np. Megadeth - Poison Was the Cure, otrzymasz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 prosto na dysk twardy.

Mp3 do pobrania czekają tylko na Twój ruch. Jeśli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, a także tym, co podają nam radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać dużo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego trudu dostaniesz ogrom kawałków, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj