103-vangelis_-sushi_bar_-_damask_rose-dgn

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:46
Data dodania: 18.09.2010 11:50:49
Rozmiar pliku: 2,53 MB
Tagi: vangelis_, sushi_bar_, _damask_rose
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

103-vangelis_-sushi_bar_-_damask_rose-dgn.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz zajmuje dwa i pięćdziesiąt trzy setnych megabajta. Zaś jego długość to dwa minuty i czterdzieści sześć sekund. Jest to jeden z wielu dzieł wykonawcy vangelis_, którego tytuł to sushi_bar_. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc szczęśliwi, jeśli byś go zaproponował. Do tej pory żadna osoba nie pobrała ani razu utworu muzycznego 103-vangelis_-sushi_bar_-_damask_rose-dgn. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni twórcy, którzy bezproblemowo zdobywają tłumy wiernych słuchaczy, którzy są gotowi zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ulubionego twórcy. Jednym z takich muzyków jest vangelis_, a tegoroczny hit sushi_bar_ jest obecnie głośno komentowany w świecie muzyki, a to głownie przez znakomite brzmienie i niesamowitą jakość utworu.

Zostawmy zdania innych za plecami, gdyż zapewne pragniesz poznać 103-vangelis_-sushi_bar_-_damask_rose-dgn? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, dlaczego ta piosenka zyskuje same dobre opinie wśród krytyków i słuchaczy. Całkiem możliwe, że normalnie słuchasz zupełnie innych piosenek - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki rarytas. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o sushi_bar_, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki vangelis_? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Jednak my mamy na to świetny sposób. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie każdego utworu z serwisu Wrzuta. Właśnie dzisiaj skończyły się Twoje problemy z wchodzeniem na nie całkiem przyjazne, gdzie poszukiwałeś darmowych utworów - odszukasz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno pojemnego zbioru piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu tekstu, na przykład 103-vangelis_-sushi_bar_-_damask_rose-dgn, dostaniesz wyniki, skąd zostaniesz przekierowany od razu do strony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Twój ruch. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w audycjach radiowych. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie niezłej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. To naprawdę łatwe, parę kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość słuchania przez długi czas nowych, znakomitych utworów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj