113-vangelis_-blade_runner_blues-dgn

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 10:02
Data dodania: 18.09.2010 11:50:49
Rozmiar pliku: 9,18 MB
Tagi: vangelis_, blade_runner_blues
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

113-vangelis_-blade_runner_blues-dgn.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje dziewięć i osiemnaście setnych megabajta. Czas trwania to dziesięć minut i dwa sekundy. Jest to utwór tytułem "blade_runner_blues", którego autorem jest vangelis_. W sobotę, 25 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tego kawałka żaden użytkownik nie zaproponował dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Piosenka 113-vangelis_-blade_runner_blues-dgn nie została jak na razie nigdy pobrana. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu blade_runner_blues. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją vangelis_, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na licznych zabawach. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu 113-vangelis_-blade_runner_blues-dgn, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niesamowicie łatwych do realizacji tricków, poprzez które bardzo szybko na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chcesz ściągnąć na telefon blade_runner_blues? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla wszystkich, stąd niezwykły przypływ osób, które zaczynają na poważnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj