Tropic - Dotykaj mnie (Summer Hit mix Kanikuły...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:37
Data dodania: 18.09.2010 11:51:11
Rozmiar pliku: 3,30 MB
Tagi: Tropic, Dotykaj mnie (Summer Hit mix Kanikuły..., mnie, dotykaj, 2007, kanikuły, mix, hit, summer
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tropic_-_Dotykaj_mnie_(Summer_Hit_mix_Kanikuły....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej trzy i trzydzieści setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści siedem sekund. Uruchomiłeś utwór o tytule "Dotykaj mnie (Summer Hit mix Kanikuły...", którego autorem jest Tropic. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego kawałka. Byliśbyśmy zatem bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś go dodał. Utwór Tropic - Dotykaj mnie (Summer Hit mix Kanikuły... nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Nie znalazła się do dzisiaj ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Dotykaj mnie (Summer Hit mix Kanikuły.... Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Tropic - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość ignorować inne portale i pobierać mp3 prosto stąd. Bez przerwy poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Tropic - Dotykaj mnie (Summer Hit mix Kanikuły..., a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka niesamowicie łatwych do zrealizowania chwytów, poprzez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na telefon Dotykaj mnie (Summer Hit mix Kanikuły...? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojej biblioteki utworów i odkrycie nowych artystów. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, żeby ludzie kiedyś ściągali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj