Bass Rockers - When I Come Around (Heart rmx)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:03
Data dodania: 18.09.2010 11:52:11
Rozmiar pliku: 3,48 MB
Tagi: Bass Rockers, When I Come Around (Heart rmx), 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bass_Rockers_-_When_I_Come_Around_(Heart_rmx).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej trzy i czterdzieści osiem setnych megabajta. Długość to trzy minuty i trzy sekundy. Jest to jeden z wielu utworów wykonawcy Bass Rockers, którego nazwa brzmi When I Come Around (Heart rmx). We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle szczęśliwi, gdybyś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Bass Rockers - When I Come Around (Heart rmx) dotychczas. Nikt do tej pory nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie poznać twórczość coraz to nowych wykonawców, także za sprawą portali takich jak nasz, z których każdy może ściągnąć darmowe mp3, na przykład Bass Rockers - When I Come Around (Heart rmx). Czy warto się z tym zapoznać?

Bass Rockers jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży When I Come Around (Heart rmx), znakomita kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie powinieneś obawiać się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione u nas piosenki są absolutnie darmowe, bez żadnych haczyków. Ważne jest też to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także szybko i za darmo.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na When I Come Around (Heart rmx), której kompozytorem jest Bass Rockers. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiego powodu Bass Rockers - When I Come Around (Heart rmx) jest ostatnio na topie. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki muzyk tworzy hit za hitem, podobnie jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj