Medium - Senny szept

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:58
Data dodania: 18.09.2010 11:58:46
Rozmiar pliku: 1,80 MB
Tagi: Medium, Senny szept, senny, szept, dance, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Medium_-_Senny_szept.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz zajmuje jeden i osiemdziesiąt setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to jeden minute i pięćdziesiąt osiem sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa Medium, której nazwa to Senny szept. Utwór mp3, który w tym momencie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle szczęśliwi, gdybyś go zaproponował. Jeszcze żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku Medium - Senny szept. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy może poznać twórczość coraz to nowych artystów, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, z których każdy może pobrać darmowe mp3, na przykład Medium - Senny szept. Czemu właśnie ten utwór?

Medium jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę artystów, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie nowych fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno całych albumów, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Senny szept, znakomita kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć ulubione piosenki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek opłaty - całość udostępnionych u nas piosenek jest zupełnie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od jakichkolwiek wirusów, które możesz spotkać na podobnych portalach. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tu jest tylko czysta muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na preferencje czy wiek, dobrym wyborem jest Senny szept, której kompozytorem jest Medium. Nie czekaj, aż Medium - Senny szept stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki muzyk produkuje hit za hitem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj