Frontliner - Rock that Thing

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:21
Data dodania: 18.09.2010 12:00:38
Rozmiar pliku: 8,42 MB
Tagi: Frontliner, Rock that Thing, Rock, that, Thing, Hardstyle, 2008
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Frontliner_-_Rock_that_Thing.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz waży osiem i czterdzieści dwa setnych megabajta. A jego długość oscyluje na siedem minut i dwadzieścia jeden sekund. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Frontliner, której nazwa to Rock that Thing. W sobotę, 18 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tego kawałka nikt nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku Frontliner - Rock that Thing. Nikt do dzisiaj nie raczył dodać komentarza do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe przeboje i nowe albumy, które od razu podbijają serca fanów. Jednym z takich artystów jest Frontliner, a najnowszy przebój Rock that Thing jest obecnie głośno komentowany w świecie muzyki, a popularność zawdzięcza znakomitej jakości utworu i dobremu brzmieniu.

Pozostawmy zdania innych za plecami, bo pewnie pragniesz poznać Frontliner - Rock that Thing? Ściągnij mp3 z naszej strony, a odkryjesz, dlaczego ten utwór zbiera same dobre opinie pośród krytyków i słuchaczy. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie być w tyle w kwestii tego, co jest trendy w muzyce. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Rock that Thing, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach piosenki Frontliner? Wszystko rozbija się o ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie każdej empetrójki z Wrzuty. Od teraz nie musisz poszukiwać bezpłatnych hitów na różnych, podejrzanych portalach - odszukasz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego ogromnie pojemnego zbioru piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki Frontliner - Rock that Thing, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Twój ruch. Jeśli jesteś już zniechęcony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co serwują nam stacje radiowe, powinieneś błyskawicznie ściągnąć jak najwięcej bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, parę kliknięć i voila! - w zamian dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, znakomitych piosenek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj