Poziom 69 - Rozjebana gitara

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:19
Data dodania: 18.09.2010 12:00:57
Rozmiar pliku: 1,50 MB
Tagi: Poziom 69, Rozjebana gitara, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Poziom_69_-_Rozjebana_gitara.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz waży jeden i pięćdziesiąt setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i dziewiętnaście sekund. Odtwarzasz piosenkę tytułem "Rozjebana gitara", której wykonawcą jest Poziom 69. Utwór, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Do tego kawałka nikt nie dodał jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Piosenka Poziom 69 - Rozjebana gitara nie została do dziś nigdy pobrana. Żaden odwiedzający do dziś nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery muzyczne powodują niezły zamęt w biznesie. Praktycznie każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe albumy, które z miejsca podbijają serca słuchaczy. Takim artystą jest właśnie Poziom 69, a tegoroczny hit Rozjebana gitara jest już głośno komentowany na stronach internetowych, przede wszystkim za znakomite brzmienie i dobrą jakość dźwięku.

Pewnie sam chcesz się dowiedzieć, czym jest Poziom 69 - Rozjebana gitara? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne opinie pomiędzy krytykami i słuchaczami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, którego słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie być zacofanym w dziedzinie trendów w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Rozjebana gitara, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć tę piosenkę Poziom 69? Wszystko rozbija się o ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdej piosenki z Wrzuty. Od teraz skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na nie do końca bezpieczne, gdzie poszukiwałeś bezpłatnych utworów - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej bardzo mocno rozbudowanej bazy empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu hasła, na przykład Poziom 69 - Rozjebana gitara, otrzymasz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 wprost na swój komputer.

Tylko u nas pobierzesz darmowe mp3. Jeżeli jesteś już zmęczony swoją starą muzyką, a także tym, co podają nam komercyjne radia, powinieneś jak najszybciej ściągnąć sporo darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość słuchania przez długi czas nowych, wspaniałych przebojów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj