03-Stan z boku (gość. PIJAK PI - F.F.O.D.)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:03
Data dodania: 18.09.2010 12:02:45
Rozmiar pliku: 3,70 MB
Tagi: Stan z boku (gość. PIJAK PI, F.F.O.D.), 2071
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

03-Stan_z_boku_(gość._PIJAK_PI_-_F.F.O.D.).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje trzy i siedemdziesiąt setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzy sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Stan z boku (gość. PIJAK PI, której tytuł to F.F.O.D.). We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem uszczęśliwieni, jeśli byś go dodał. Piosenka 03-Stan z boku (gość. PIJAK PI - F.F.O.D.) nie została dotychczas nigdy pobrana. Żadna osoba dotychczas nie zechciał skomentować tego pliku, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - F.F.O.D.), której autorem jest Stan z boku (gość. PIJAK PI, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś mógł omijać inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu 03-Stan z boku (gość. PIJAK PI - F.F.O.D.), a następnie przegrać go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niezwykle łatwych do zrobienia tricków, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz przerzucić na telefon F.F.O.D.)? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie swojego zbioru piosenek i poznanie nowych artystów. A może będzie również tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już dawno będziesz ją znał?

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, aby słuchacze kiedyś ściągali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj