scooter - the sound above my hair

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:36
Data dodania: 18.09.2010 12:03:02
Rozmiar pliku: 3,30 MB
Tagi: scooter, the sound above my hair, the, sound, above, my, hair
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

scooter_-_the_sound_above_my_hair.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar trzy i trzydzieści setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i trzydzieści sześć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "the sound above my hair", której wykonawcą jest scooter. Utwór mp3, który w tej chwili odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie dodano jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio scooter - the sound above my hair jak na razie. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - the sound above my hair, którą wykonuje scooter, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale ad rem. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby scooter - the sound above my hair, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia tricków, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz ściągnąć na telefon the sound above my hair? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla każdego, stąd niezwykły wysyp osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj