Ilya - Preapproved

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:10
Data dodania: 18.09.2010 12:05:39
Rozmiar pliku: 4,76 MB
Tagi: Ilya, Preapproved, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ilya_-_Preapproved.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to około cztery i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dziesięć sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 tytułem "Preapproved", którego wykonawcą jest Ilya. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy zatem niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś go dodał. Jak na razie żadna osoba nie zapisała nigdy pliku mp3 Ilya - Preapproved. Nie znalazła się jak na razie żadna osoba, która miałby kaprys skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, oni już dawno odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli zostaniesz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Preapproved. Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Ilya - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele jego utworów gości na najlepszych imprezach. Jednak do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś mógł pomijać inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Ilya - Preapproved, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji sztuczek, przez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Preapproved? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Dziś już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może marzysz o tym, żeby ludzie w przyszłości ściągali Twoje przeboje - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj