Non Iron - Przychodzi do mnie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:48
Data dodania: 18.09.2010 12:05:53
Rozmiar pliku: 10,6 MB
Tagi: Non Iron, Przychodzi do mnie, non, iron, przychodzi, do, mnie, live, 1987
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Non_Iron_-_Przychodzi_do_mnie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz ma rozmiar dziesięć i sześć setnych megabajta. Długość to pięć minut i czterdzieści osiem sekund. To jeden z utworów wykonawcy Non Iron, którego nazwa brzmi Przychodzi do mnie. W środę, 22 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie dopasował jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku mp3 Non Iron - Przychodzi do mnie jak na razie. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając najlepszych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Przychodzi do mnie. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Non Iron, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele jego utworów gości na licznych zabawach. Ale ad rem. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Non Iron - Przychodzi do mnie, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka niesamowicie sprytnych do wykonania sztuczek, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz przerzucić na telefon Przychodzi do mnie? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla każdego, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj