`Dla mOjego Patryczkaa ; * twOja Anitkaa ; (

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:05
Data dodania: 18.09.2010 12:06:33
Rozmiar pliku: 1,91 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

`Dla_mOjego_Patryczkaa_;_*_twOja_Anitkaa_;_(.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży jeden i dziewięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na dwa minuty i pięć sekund. Znajdziesz tutaj utwór `Dla mOjego Patryczkaa ; * twOja Anitkaa ; ( do pobrania.W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem bardzo wdzięczni, jak byś takowy dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku `Dla mOjego Patryczkaa ; * twOja Anitkaa ; ( do dnia dzisiejszego. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko się zaciera - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się `Dla mOjego Patryczkaa ; * twOja Anitkaa ; (. Z jakiego powodu właśnie ten kawałek?

`Dla mOjego Patryczkaa ; * twOja Anitkaa ; ( bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Tak jak mnóstwo początkujących kompozytorów, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być `Dla mOjego Patryczkaa ; * twOja Anitkaa ; (, znakomita empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć konkretne piosenki na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek opłaty - całość udostępnionych tutaj piosenek jest zupełnie bezpłatna, bez żadnych haczyków. Ważne jest też to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek stronami - tu znajduje się tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o denerwującym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeśli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na preferencje czy wiek, wybierz `Dla mOjego Patryczkaa ; * twOja Anitkaa ; (, autorstwa `Dla mOjego Patryczkaa ; * twOja Anitkaa ; (. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszej witryny i przekonaj się, z jakiego powodu `Dla mOjego Patryczkaa ; * twOja Anitkaa ; ( jest ostatnio na topie. `Dla mOjego Patryczkaa ; * twOja Anitkaa ; ( nie bez powodu jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj