Al-Fatnujah - Staying alive

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:39
Data dodania: 18.09.2010 12:08:04
Rozmiar pliku: 3,76 MB
Tagi: Fatnujah, Staying alive, al-fatnujah, staying, alive, 2006
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Al-Fatnujah_-_Staying_alive.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje trzy i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na jeden minute i trzydzieści dziewięć sekund. Jest to jeden z utworów nagranych przez Fatnujah, którego tytuł brzmi Staying alive. W sobotę, 18 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc szczęśliwi, gdybyś go dodał. Utwór Al-Fatnujah - Staying alive nie został dotychczas ani razu pobrany. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając ulubionych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Staying alive, której autorem jest Fatnujah, znany z tworzenia utworów, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony kawałek, jak choćby Al-Fatnujah - Staying alive, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka niezwykle łatwych do realizacji tricków, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Staying alive? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje piosenki - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj