A.J.K.S. - Przynajmniej Pozwol Mi Odejsc

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:14
Data dodania: 18.09.2010 12:11:39
Rozmiar pliku: 6,79 MB
Tagi: A.J.K.S., Przynajmniej Pozwol Mi Odejsc, ajks, przynajmniej, pozwol, mi, odejsc, rap, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

A.J.K.S._-_Przynajmniej_Pozwol_Mi_Odejsc.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie odtwarzasz to sześć i siedemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na cztery minuty i czternaście sekund. To jeden z dzieł autorstwa A.J.K.S., którego nazwa to Przynajmniej Pozwol Mi Odejsc. Plik mp3, który teraz odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Odwiedzający oddali głos na ten plik już jeden raz, a średnia ocen jest teraz równa pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Do dzisiaj żadna osoba nie zapisała nigdy pliku mp3 A.J.K.S. - Przynajmniej Pozwol Mi Odejsc. Żaden użytkownik do dziś nie miał ochoty skomentować tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki lekko się zaciera - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi A.J.K.S. - Przynajmniej Pozwol Mi Odejsc. Czy warto tego posłuchać?

A.J.K.S. bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to poprzez swoje świetne piosenki. Jak większość początkujących wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być Przynajmniej Pozwol Mi Odejsc, genialna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie masz powodu by martwić się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione tutaj utwory są absolutnie darmowe, bez żadnych haczyków. Istotne jest także to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a także szybko i za darmo.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje czy wiek, wybierz Przynajmniej Pozwol Mi Odejsc, której kompozytorem jest A.J.K.S.. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na słuchanie A.J.K.S. - Przynajmniej Pozwol Mi Odejsc i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. A.J.K.S. nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj