03 czemu wlasnie dzis

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:21
Data dodania: 18.09.2010 12:15:33
Rozmiar pliku: 3,39 MB
Tagi: czeno, dwójka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

03_czemu_wlasnie_dzis.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży trzy i trzydzieści dziewięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i dwadzieścia jeden sekund. Jest to miejsce, w którym masz możliwość zapisania na dysk i odtworzenia pliku audio w formacie mp3 03 czemu wlasnie dzis. Utwór mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go zaproponował. Piosenka 03 czemu wlasnie dzis nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - 03 czemu wlasnie dzis, której autorem jest 03 czemu wlasnie dzis, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany kawałek, dla przykładu 03 czemu wlasnie dzis, a następnie wrzucić go na telefon.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niesamowicie sprytnych do zrobienia tricków, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś skopiować na telefon 03 czemu wlasnie dzis? Pobierz mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnej bazy piosenek i odkrycie nowych artystów. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Obecnie już każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj