Instrumentals - Reggae - Murder She Wrote Riddim

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:06
Data dodania: 18.09.2010 12:19:06
Rozmiar pliku: 4,69 MB
Tagi: Instrumentals, Reggae, Murder She Wrote Riddim, instrumental
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Instrumentals_-_Reggae_-_Murder_She_Wrote_Riddim.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej cztery i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i sześć sekund. Uruchomiłeś utwór w formacie mp3 o tytule "Reggae", którego autorem jest Instrumentals. Plik audio w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś takowy dodał. Do tej pory żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku Instrumentals - Reggae - Murder She Wrote Riddim. Żadna osoba do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, oni już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli tylko zabawisz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Reggae. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Instrumentals - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne witryny. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Instrumentals - Reggae - Murder She Wrote Riddim, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony poznasz kilka niezwykle prostych do zrobienia chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz skopiować na telefon Reggae? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnej biblioteki utworów oraz odkrycie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ osób, które wolą profesjonalnie iść w tym kierunku. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj