Candid - My First Kiss (Dancefloor Kingz Remix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:01
Data dodania: 18.09.2010 12:27:26
Rozmiar pliku: 6,61 MB
Tagi: Candid, My First Kiss (Dancefloor Kingz Remix)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Candid_-_My_First_Kiss_(Dancefloor_Kingz_Remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie masz uruchomioną to sześć i sześćdziesiąt jeden setnych megabajta. A jego długość oscyluje na pięć minut i jeden sekunde. To piosenka o tytule "My First Kiss (Dancefloor Kingz Remix)", której wykonawcą jest Candid. Utwór, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku nikt nie dodał jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Candid - My First Kiss (Dancefloor Kingz Remix) do dnia dzisiejszego. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu My First Kiss (Dancefloor Kingz Remix). Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Candid - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony utwór, dla przykładu Candid - My First Kiss (Dancefloor Kingz Remix), a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony zgłebisz kilka bardzo prostych do wykonania tricków, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 My First Kiss (Dancefloor Kingz Remix)? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie już każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, aby ludzie kiedyś ściągali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj