donGURALesko & Matheo - Dziadzia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:15
Data dodania: 18.09.2010 12:31:01
Rozmiar pliku: 3,90 MB
Tagi: donGURALesko & Matheo, Dziadzia, donguralesko, matheo, hip-hop, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

donGURALesko_&_Matheo_-_Dziadzia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz waży trzy i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. A jego czas trwania to cztery minuty i piętnaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Dziadzia", której autorem jest donGURALesko & Matheo. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle wdzięczni, gdybyś takowy zaproponował. Jeszcze żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku audio donGURALesko & Matheo - Dziadzia. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - także przy pomocy serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się donGURALesko & Matheo - Dziadzia. Czy warto tego posłuchać?

donGURALesko & Matheo jest jednym z grona artystów, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak inni wykonawcy - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeśli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Dziadzia, genialna empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki i ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Istotne jest także to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Jeżeli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Dziadzia, której autorem jest donGURALesko & Matheo, to fantastyczna muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż donGURALesko & Matheo - Dziadzia stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. donGURALesko & Matheo nie bez powodu jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj