donGURALesko & Matheo - Dziadzia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:15
Data dodania: 18.09.2010 12:31:01
Rozmiar pliku: 3,90 MB
Tagi: donGURALesko & Matheo, Dziadzia, donguralesko, matheo, hip-hop, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

donGURALesko_&_Matheo_-_Dziadzia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie masz otworzoną to około trzy i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego długość to cztery minuty i piętnaście sekund. Uruchomiłeś plik mp3 o tytule "Dziadzia", którego autorem jest donGURALesko & Matheo. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego kawałka nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio donGURALesko & Matheo - Dziadzia do tego momentu. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

donGURALesko & Matheo - Dziadzia coraz sprawniej zdobywa popularność pośród dużej liczby słuchaczy, niekoniecznie takiego gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że donGURALesko & Matheo potrafi wymyślić wyraziste, błyskawicznie wpadające w ucho piosenki, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Znajdziesz tutaj muzykę, podzieloną na gatunki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, do którego należy donGURALesko & Matheo - Dziadzia, ale również wiele innych jej odmian. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie prezentujemy wieści ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, nadaje się na wiele okazji. Niekoniecznie będą to być ogromne domówki. Te utwory możesz także puszczać na spokojnie, w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, które tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy cenią sobie najlepszą jakość i znakomite brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Dziadzia? Download tej empetrójki to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cała akcja nie różni się od tych z innych stron. Ale jednak mamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł zrobić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Codziennie do naszej bazy empetrójek dorzucamy świeże kawałki, systematycznie poszerzając kolekcję darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj brakuje, gwarantujemy że bardzo szybko znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj