We Rock - Camp Rock

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:14
Data dodania: 18.09.2010 13:30:13
Rozmiar pliku: 2,96 MB
Tagi: We Rock, Camp Rock, camp, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

We_Rock_-_Camp__Rock.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej dwa i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i czternaście sekund. Jest to jeden z dzieł nagranych przez We Rock, którego nazwa brzmi Camp Rock. W sobotę, 18 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego kawałka. Będziemy więc uszczęśliwieni, jeśli byś go zaproponował. Jak na razie nikt nie zapisał ani razu pliku We Rock - Camp Rock. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie poznać twórczość nowo pojawiających się artystów, również dzięki serwisom analogicznym do naszego, na których każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby We Rock - Camp Rock. Czemu właśnie ten utwór?

We Rock bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho utworom. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie rzesze fanów, którzy następnie chętnie kupią pełne albumy, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Camp Rock, genialna empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki lub ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie za darmo. Ważne jest również to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeśli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam piosenka - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także szybko i za darmo.

Camp Rock, autorstwa We Rock, to doskonała melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszej witryny i przekonaj się, dlaczego We Rock - Camp Rock jest ostatnio trendy. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor produkuje hit za hitem, tak samo jest, jeśli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj